2. kolo II. A triedy, 2017/2018 FK SOKOL - FK Partizánska Ľupča

1:3

Gól: 1 - Frič Andrej

Zostava FK SOKOL Stankovany:

Chalúpka Martin, Bruk Adam, Malcho Peter, Straka Juraj, Matejík Juraj, Zrník František, Frič Andrej, Janiga Roman / Zelienka Dušan/, Adamec Dominik, Zrník Miroslav Holík Stanislav

To, čo stačilo pred týždňom na Prosiek, nestačilo teraz na Partizánsku Ľupču. Prehra na
domácom ihrisku nás síce mierne zaskočila, ale musíme si uvedomiť, že sme v „dvojke“
nováčikom a že nebudeme vyhrávať tak ako v „trojke“.
Hostia z Ľupče ukázali u nás koncentrovaný výkon podoprený kvalitnou obranou, cez
ktorú sme sa len ťažko presadzovali. V útoku hrozili rýchlymi a nebezpečnými brejkami,
čo v konečnom dôsledku aj rozhodlo. A to aj napriek tomu, že takmer celý druhý polčas
hrali bez vylúčeného hráča...
Našim hráčom nemožno uprieť snahu. Bojovali, ale presilovku sme nedokázali využiť.
Zlomovým momentom zápasu bol zrejme nepremenený pokutový kop z našej strany za
stavu 0:1. O pár minút neskôr hostia rovnakú príležitosť využili a bolo 0:2... V záverečnom
tlaku sa nám podarilo znížiť, ale po rozohrávke hostia opäť využili našu chybu v obrane
a stanovili na konečných 1:3.

Momenty, ktoré rozhodli:

- 37´ – 0 : 1, rýchla akcia hostí do našej otvorenej obrany, lopta našla nabiehajúceho voľného hráča, ktorý sám zoči-voči brankárovi nezaváhal,

- 61´ - 0 : 2, pokutový kop hostí za faul na ich hráča v našej 16-tke,

- 75´ – 1 : 2, Andrej Frič strelou po zemi presne k tyči z hranice pokutového územia,

- 76´ – 1 : 3, hostia hneď po rozohrávke využili našu nekoncentrovanosť a v skrumáži pred bránou prekonali nášho brankára.

Vytvorené: 15. 8. 2017
Posledná aktualizácia: 15. 8. 2017 13:14
Autor: Správce Webu