Aktuálne počasie

dnes, piatok 23. 2. 2018
-3 °C -14 °C
sobota 24. 2. -7/-15 °C
nedeľa 25. 2. -12/-21 °C
pondelok 26. 2. -11/-23 °C

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Mobilná aplikácia

logo Mobilná aplikácia

Google play

App Store

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Aktuality

23.02.2018

Stretnutie so spevákom Slobodnej Európy v L. Revúcach

Veľmi radi by sme Vás všetkých chceli pozvať na výnimočné cestovateľské večery s výnimočným cestovaťeľom a spevákom slobodnej európy Whiskym... Sľubujem Vám nezabudnuťeľný zážitok z rozprávania v podaní Whiskyho. V priebehu jedného týždňa nás navštívi hneď dva krát. Ružomberok - rozprávať bude o jednom z najšiaľenejších režimov sveta a to Severná Kórea Liptovské Revúce- vôbec prvý krát sa v tejto našej dedinke uskutoční niečo tak úžasné ako cestovaťeľský večer a hovoriť sa bude o Gruzínsku

Obec Liptovské Revúce Kalendár akcií

23.01.2018

Diamond Band - Cimbalovka na Vaše spoločenské akcie

Kvalitná hudba na firemné akcie, rodinné oslavy, svadby a plesy, organizovanie kultúrnych podujatí. Diamond Band Vám ponúka hudobnú produkciu v podobe slovenského, českého, a cigánskeho folklóru, slovenských i svetových evergreenov,známych populárnych melódií z celého sveta, ale aj klasiky, kde treba spomenúť najznámejšie skladby Lehára, Offenbacha, Brahmsa, Liszta, Straussa, Bacha a iných známych skladateľov. Samozrejme, podstatnú časť nášho repertoáru tvoria slovenské ľudové piesne z okolia Hontu, Podpoľania, Myjavy, Liptova a východného Slovenska.

Detail Inzercia

22.01.2018

Pozemkové spoločenstvo - Urbár Stankovany - pozvánka

Pozemkové spoločenstvo Urbár Stankovany zvoláva zhromaždenie v zmysle zákona č.97/2013,§ 14, bod 4,písmeno c,e,f,g,j v 04.03.2018 (nedeľa) o 13:00 hod. v budove Kultúrneho a agroturistického centra regiónu Stankovany, od 12:30 hod. bude prebiehať prezentácia.

Detail Aktuality

22.01.2018

DOUČOVANIE MATEMATIKY

Ponúkam doučovanie matematiky ZŠ, príprava na prijímačky, Testovanie 5 a 9, príprava na vyučovanie, domáce úlohy. Cena 10,- EUR/60 minút. E-mail: stefanekova.maria@gmail.com

Detail Inzercia

19.01.2018

Upozornenie pre vodičov a majiteľov áut

Obec Stankovany upozorňuje občanov, majiteľov motorových vozidiel, aby tieto neparkovali na verejných priestranstvách, cestách, križovatkách a v blízkosti obchodov, pohostinstiev a garáží, nakoľko sťažujú zimnú údržbu ciest pri ich odhŕňaní a zimnom posype. Žiadame majiteľov áut, aby parkovali svoje vozidlá na svojich pozemkoch a vo dvoroch a brali ohľad na ostatných spoluobčanov a návštevníkov obce.

Detail Aktuality