10. kolo 7. ligy, 2018/2019 FK SOKOL - FK Hrboltová

1 : 5

Góly: 1 - Stanislav Holík

Zostava FK SOKOL Stankovany:

Brtko Martin, Matejík Juraj /Chyla Pavol/, Malcho Peter, Kubis Tomáš, Chorvát Radovan, Čudrnák Jozef, Frič Andrej /Pišúth Tomáš/, Kachút Adrián, Grznár Tomáš /Dančo Miroslav/, Zrník Miroslav, Holík Stanislav

Trochu neočakávanú a zbytočne vysokú prehru sme si pripísali v tomto derby zápase. Objektívne však treba priznať, že víťazstvo Hrboltovej je zaslúžené. Boli lepší na lopte a s dobrým prechodom do útoku. Ale treba tiež povedať, že k niektorým gólom sme im prispeli aj my zbytočnými chybami.
Úvod zápasu nebol z našej strany najhorší, mali sme tam aj vcelku dobré príležitosti na skórovanie. Ale prvý gól strelili hostia po priamom kope. Tento im dodal sebavedomie a boli to oni, ktorí viac ohrozovali našu bránu. Výsledkom toho boli ďalšie góly v našej sieti. V úvode druhého polčasu hostia dokonale využili našu stratu koncentrácie, keď zvyšovali na hrozivých 0:5. Slúži ku cti našim hráčom, že aj za tohto stavu zabojovali a v závere sme hostí prevýšili. Z množstva šancí, ktoré sme si vypracovali sme využili jedinú na strelenie aspoň čestného gólu.
A aby tej smoly nebolo dosť, ešte v prvom polčase museli pre svalové zranenia striedať Juraj Matejík ako aj Tomáš Grznár, čo tiež poznačilo našu hru.

Momenty, ktoré rozhodli :
- 12´ - 0 : 1, priamy kop do našej 16-tky, útočník hostí tesne pred našim brankárom hlavou nadvihol loptu a táto skončila v sieti,
- 32´ - 0 : 2, zle vyrazenú loptu nášho brankára zachytil na hranici 16-tky útočník hostí a jeho tečovaná strela skončila pri žrdi,
- 45´– 0 : 3, hostia premenili pokutový kop za ruku v našej 16-tke,
- 51´– 0 : 4, hostia zvýšili po dôraze v našom pokutovom území,
- 57´– 0 : 5, hostia dobre zakombinovali, keď využili našu nekoncentrovanosť,
- 68´– 1 : 5, naša akcia po pravej strane, Miroslav Zrník dobre našiel Andreja Friča, ten pekne
vysunul za obranu Stanislava Holíka, ktorý rozvlnil sieť.

Vytvorené: 10. 10. 2018
Posledná aktualizácia: 10. 10. 2018 10:05