22. kolo II. A triedy, 2017/2018 FK Východná - FK SOKOL

2:1

Gól: Marián Gašper

Zostava FK SOKOL Stankovany:

Chalúpka Martin, Bruk Adam, Malcho Peter, Straka Juraj, Fúra Matej, Šimo Richard, Frič Andrej, Chorvát Radovan, Adamec Dominik, Gašper Marián, Kachút Adrián

Do Východnej sme sa vrátili presne po 8 rokoch, keď sme tam vtedy prehrali 3:7. Podobný výsledok sa teraz síce nekonal, ale body sme tam aj tak nechali...Na tento zápas vycestovalo presne 11 našich funkčných hráčov. To znamená, že sme nemali ani jedného náhradníka. Treba hneď povedať, že domáce mužstvo vyhralo zaslúžene. Malo viac z hry a hlavne bolo v osobných súbojoch rýchlejšie. V tom bol najväčší rozdiel.
Prvý polčas bol z našej strany ešte celkom pozerateľný. Bojovnou hrou sme dokázali eliminovať útočnú snahu domácich a dali sme aj vedúci gól. Onedlho bolo síce vyrovnané, ale do kabín sme išli s hlavou hore.
Druhý polčas už bol o niečom inom. Domáci nás rozbehali a my sme sa museli usadiť na
vlastnej polovici, kde sme sa trápili, kým sme nedostali 2. gól. Našťastie, ďalšie už
nepadli. V závere sme sa predsa len pozviechali /keď útočil aj brankár Martin Chalúpka/
a mohli sme aj vyrovnať, ale vo veľkej šanci sme neuspeli. Pre istotu rozhodca nepridal
ani minútu /aj keď mohol/, aby sme náhodou naozaj nevyrovnali.
Za predvedený výkon si zaslúži najväčšiu pochvalu Marián Gašper.

Momenty, ktoré rozhodli:

- 33´- 0 : 1, dlhý výkop nášho brankára, do súboja išiel Marián Gašper, ktorý sa dostal za obranu k odrazenej lopte, položil si aj brankára a do prázdnej brány otváral skóre,

- 39´- 1 : 1, faul na domáceho útočníka v našej 16-tke, nariadený pokutový kop priniesol vyrovnanie,

- 57´- 2 : 1, skrumáž v našom pokutovom území, náš odkop zachytil domáci hráč, ktorý asi z 20 m preloboval nášho brankára.

Vytvorené: 23. 5. 2018
Posledná aktualizácia: 23. 5. 2018 13:34
Autor: Správce Webu