Aktuálne počasie

dnes, utorok 17. 7. 2018
19 °C 10 °C
streda 18. 7. 17/13 °C
štvrtok 19. 7. 19/15 °C
piatok 20. 7. 22/10 °C

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Mobilná aplikácia

logo Mobilná aplikácia

Google play

App Store

GDPR - osoba zodpovedná za ochranu osobných údajov

GDPR - osoba zodpovedná za ochranu osobných údajov:

BROS Computing, s.r.o. Miroslav Bros, brosland@brosland.eu

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

6. kolo nadstavby III. A triedy, 2016/2017 FK SOKOL - FK Beňadiková

Typ: ostatné
.

6. kolo nadstavby III. A triedy, 2016/2017 

10.06.2017

FK SOKOL : FK Beňadiková

2:2
 

Góly: 1 - Andrej Frič; 1 - vlastný

Zostava FK SOKOL Stankovany:

Chalúpka Martin, Bruk Adam, Malcho Peter, Straka Juraj, Matejík Juraj, Zrník František, Frič Andrej, Adamec Dominik, Gašper Marián, Zrník Miroslav, Malcho Matúš /Michálek Tomáš/

A je dobojované! Vo „finále“ III.triedy sa stretli prvé dve mužstvá tabuľky, zároveň už istí postupujúci do II. triedy. Vzájomný zápas na našom ihrisku mal už len rozhodnúť o celkovom víťazovi III. triedy. Konečný výsledok znamená, že víťazom sa stala Beňadiková, bod pred našim mužstvom. Našim hráčom po zápase zostalo už len zagratulovať hosťom k úspechu, ale v konečnom dôsledku sa mohli radovať obe mužstvá.

Aj napriek takémuto koncu sme hostí z Beňadikovej pohostili, hráči aj fanúšikovia dostali guláš, emócie opadli, veľa vecí sa vzájomne vysvetlilo, došlo aj na spoločné fotenie a tak sa obe mužstvá rozchádzali v dobrom. 

Samotné stretnutie malo svoju kvalitu a zaujímavý scenár. Bol totiž rovnaký ako v Beňadikovej pred niekoľkými týždňami. Aj my sme u nich po polčase vyhrávali 1:0, v druhom sme zvyšovali na 2:0, až nakoniec domáci vyrovnali na 2:2. To isté sa podarilo hosťom u nás a my sme vyrovnávali na 2:2 !

Hostia aj u nás potvrdili, že majú kvalitné mužstvo a šikovných útočníkov, ale ani naši hráči sa nedali zahanbiť a tak fanúšikovia videli naozaj dobrý zápas, v ktorom sa išlo na doraz. Remíza je teda asi spravodlivá.

Po stretnutí naše mužstvo prevzalo pohár za prvenstvo v III.A triede po základnej časti a hostia prevzali pohár za celkové prvenstvo v III. triede po nadstavbovej časti. Poháre odovzdali podpredseda LFZ Ľubomír Chovanko a čestný hosť zápasu, bývalý futbalový reprezentant Dušan Titel.

Momenty, ktoré rozhodli:

- 14´ – 0 : 1, pekná akcia útočníka hostí na pravej strane, loptu si hodil na ľavačku a krásnou strelou z hranice 16-tky trafil vzdialenejšiu „šibenicu“,

 

- 60´ –  0 : 2, dôraz hostí v našej 16-tke priniesol druhý gól v našej sieti po strele po zemi asi z 10 m,

 

- 62´ – 1 : 2, prienik Zrníka v 16-tke zastavili obrancovia hostí faulom a nariadený pokutový kop premenil Andrej Frič,

 

- 67´ – 2 : 2, nepriamy kop našich z pr.strany takmer od bránkovej čiary zahrával Matúš Malcho, na strieľaný center na vzdialenejšiu tyč nabiehal Gašper a obranca hostí, od ktorého sa lopta odrazila asi z 3 m do siete !

 

Výbor FK SOKOL Stankovany chce touto cestou poďakovať všetkým domácim fanúšikom za prejavenú priazeň a podporu v tejto náročnej sezóne, v ktorej nám naše mužstvo urobilo radosť postupom do II. triedy !


Vytvorené: 13. 6. 2017
Posledná aktualizácia: 13. 6. 2017 14:22
Autor: Správce Webu