9. kolo 7. ligy, 2018/2019 FK SOKOL - FK Podtureň

2 : 3

Góly: 2 - Miroslav Zrník

Zostava FK SOKOL Stankovany:

Brtko Martin, Matejík Juraj, Malcho Peter, Kubis Tomáš, Bruk Adam, Čudrnák Jozef, Kachút Adrián /Sivák Ján/, Chorvát Radovan /Pišúth Tomáš/, Hoždora Michal /Kendera Andrej/, Zrník Miroslav, Holík Stanislav

Máme za sebou ďalší smolný zápas, keď sme prišli zbytočne o body a to tým viac, keď sme po polčase viedli 2:0. Tu by sme mohli trpko poznamenať, že „keď sa darí, tak sa darí“. A nám sa to podarilo...
Pred samotným stretnutím nám nebolo príliš veselo. Pre chorobu či zranenie nemohla nastúpiť celá záloha -  Adrián Frič, Ján Kratochvíl ako aj Tomáš Grznár. Aj napriek týmto absenciám sme vďaka bojovnosti a individuálnym schopnostiam Miroslava Zrníka dokázali ísť do dvojgólového vedenia.
Pritom súper hral pekný technický futbal s dobrým prechodom do útoku a naša obrana musela byť v strehu. Na druhej strane okrem Miroslava Zrníka sme sa v útoku len ťažko presadzovali. Aj keď sme mali šance, ale tieto boli na oboch stranách. Treba objektívne povedať, že hostia boli istejší na lopte a tieto prednosti zúročili v druhom polčase, keď sa im behom 10-tich minút podarilo dokonale otočiť výsledok - k čomu sme žiaľ dopomohli aj vlastnými chybami.
Momenty, ktoré rozhodli :
- 31´ - 1 : 0, individuálna akcia Miroslava Zrníka v pokutovom území hostí, keď sa pohral s obrancami a jeho krížna strela skončila v sieti,
- 45´ - 2 : 0, naozaj pekná útočná akcia našich po ľavej strane, na konci ktorej bol Miroslav Zrník a strelou už vo vnútri pokutového územia k vzdialenejšej tyči prekonal brankára,
- 56´– 2 : 1, hostia znížili po dôraze v našom pokutovom území,
- 57´– 2 : 2, hostia vyrovnali, keď využili našu nekoncentrovanosť,
- 65´– 2 : 3, opäť dôraz hostí v našom pokutovom území.

Vytvorené: 3. 10. 2018
Posledná aktualizácia: 10. 10. 2018 09:55
Autor: Správce Webu